Додати в закладки
Вхід  |  Реєстрація
Пошук по сайту: Розширений пошук по сайту
Туристам
Оголошення
Про Чернівці
Довідка
Транспорт
Архів новин



» Роклад руху приміських потягів
рубрика: Транспорт » розклад руху потягів » приміські потяги | переглядів: 842 | коментарі: 1

#

тип поїзда

 маршрут

прибуття

відправка

періодичність

6479

дизель

чернівці - коломия

 —

04.55

щод.

6477

дизель

вижниця  - чернівці

06.45

 —

щод.

6496

дизель

сторожинець  - чернівці

07.00

 —

щод.

6473

дизель

стефанешти  - чернівці

07.03

 —

щод.

6481

дизель

ларга  - чернівці

07.15

 —

щод.

6462

дизель

коломия  - чернівці

07.25

 —

щод.

6461

дизель

чернівці - коломия

 —

08.28

щод.

6472

дизель

чернівці - стефанешти

 —

08.57

щод.

6491

дизель

чернівці - сторожинець

 —

09.08

щод.

6476

дизель

чернівці - вижниця

 —

09.18

щод.

6463

дизель

коломия  - чернівці

11.20

 —

щод.

6464

дизель

чернівці - коломия

 —

13.00

по п"ятницях, суботах, неділях

6465

дизель

коломия  - чернівці

14.47

 —

по п"ятницях, суботах, неділях

6466

дизель

чернівці - коломия

 —

15.31

щод.

6495

дизель

чернівці - сторожинець

 —

17.43

щод.

6471

дизель

стефанешти  - чернівці

19.15

 —

щод.

6494

дизель

сторожинець  - чернівці

19.24

 —

щод.

6475

дизель

вижниця  - чернівці

19.34

 —

щод.

6474

дизель

чернівці - стефанешти

 —

20.35

щод.

6497

дизель

чернівці - вадул-сірет

 —

20.40

щод.

6482

дизель

чернівці - ларга

 —

20.45

щод.

6478

дизель

чернівці - вижниця

 —

20.55

щод.

6470

дизель

коломия  - чернівці

22.47

 —

щод.

 


» Розклад руху міжміських потягів
рубрика: Транспорт » розклад руху потягів » міжміські потяги | переглядів: 379 | коментарі: 0

Номер поїзда

Маршрут a

Перiодичнiсть

Час приб.

Час вiдпр.

Прибуття на кінцеву станцію

117

Київ Чернівці

з 2/01/2012 щоденно

07:58

 

07:58

668

Ковель Чернівці

з 3/12/2011 по 1,5,6,7 днях тижня

05:25

 

05:25

603

Львів Чернівці

з 3/12/2011 щоденно

08:18

 

08:18

608

Львів Чернівці

з 3/12/2011 по 7,1,5 днях тижня

22:41

 

22:41

59М

Москва Софія

9/12/2011-6/12/2012 щоденно

10:15

10:40

09:25

141

Москва Чернівці

з 3/12/2011 щоденно

16:07

 

16:07

352Л

Одеса Чернівці

до 19/01/2012 по непарних, при двох непарних 29,1,3

08:40

 

08:40

136

Одеса Чернівці

з 22/01/2012 по парних, при двох непарних 28,30,2,4

09:55

 

09:55

609Ь

Окниця Чернівці

цілий рік щоденно

19:42

 

19:42

47

С.петербург Чернівці

1/06 з 4/06/2011 по парних, при двох непарних 30,1,4,6

22:32

 

22:32

86

Сімферополь Чернівці

з 3/11/2011 по 4,7 днях тижня

22:41

 

22:41

382

Софія Москва

11/12/2011-8/12/2012 щоденно

18:32

19:02

23:43

108

Ужгород Чернівці

цілий рік по непарних, при двох непарних 29,1,3

08:00

 

08:00

136

Чернівці Одеса

з 23/01/2012 по непарних, при двох непарних 29,31,3,5

 

14:10

08:59

142Л

Чернівці Москва

з 3/12/2011 щоденно

 

21:40

05:01

604

Чернівці Сімферополь

з 1/11/2011 по 2,5 днях тижня

 

21:00

09:50

118

Чернівці Київ

з 1/01/2012 щоденно

 

18:18

08:03

668

Чернівці Ковель

з 3/12/2011 по 7,4,5,6 днях тижня

 

15:21

05:08

604К

Чернівці Львів

з 3/12/2011 щоденно

 

21:00

05:50

352Л

Чернівці Одеса

до 20/01/2012 по парних, при двох непарних 30,2,4

 

15:52

08:59

610Л

Чернівці Окниця

цілий рік щоденно

 

08:45

14:09

667

Чернівці С.петербург

цілий рік по парних, при двох непарних 28,30,2,4

 

15:21

05:22

604

Чернівці Ужгород

цілий рік по парних, при двох непарних 30,2,4

 

21:00

13:03

608

Чернівці Львів

з 3/12/2011 по 7,1,5 днях тижня

 

07:30

12:58

668

Чернівці Київ

з 18/09/2011 по четвергах,неділях

 

15:21

09:37

 

 

Курсы НБУ на сегодня


Опитування
Затримання чиновників і політиків це:

Репресії
Боротьба з корупцією
Помста
Дурість
Залякування інших


Вхід на сайт

Головна сторінка  | Зворотній зв'язок
© 2010 - 2011 Молодий Буковинець