Додати в закладки
Вхід  |  Реєстрація
Пошук по сайту: Розширений пошук по сайту
Туристам
Оголошення
Про Чернівці
Довідка
Транспорт
Архів новин



» Роклад руху приміських потягів
рубрика: Транспорт » розклад руху потягів » приміські потяги | переглядів: 856 | коментарі: 1

#

тип поїзда

 маршрут

прибуття

відправка

періодичність

6479

дизель

чернівці - коломия

 —

04.55

щод.

6477

дизель

вижниця  - чернівці

06.45

 —

щод.

6496

дизель

сторожинець  - чернівці

07.00

 —

щод.

6473

дизель

стефанешти  - чернівці

07.03

 —

щод.

6481

дизель

ларга  - чернівці

07.15

 —

щод.

6462

дизель

коломия  - чернівці

07.25

 —

щод.

6461

дизель

чернівці - коломия

 —

08.28

щод.

6472

дизель

чернівці - стефанешти

 —

08.57

щод.

6491

дизель

чернівці - сторожинець

 —

09.08

щод.

6476

дизель

чернівці - вижниця

 —

09.18

щод.

6463

дизель

коломия  - чернівці

11.20

 —

щод.

6464

дизель

чернівці - коломия

 —

13.00

по п"ятницях, суботах, неділях

6465

дизель

коломия  - чернівці

14.47

 —

по п"ятницях, суботах, неділях

6466

дизель

чернівці - коломия

 —

15.31

щод.

6495

дизель

чернівці - сторожинець

 —

17.43

щод.

6471

дизель

стефанешти  - чернівці

19.15

 —

щод.

6494

дизель

сторожинець  - чернівці

19.24

 —

щод.

6475

дизель

вижниця  - чернівці

19.34

 —

щод.

6474

дизель

чернівці - стефанешти

 —

20.35

щод.

6497

дизель

чернівці - вадул-сірет

 —

20.40

щод.

6482

дизель

чернівці - ларга

 —

20.45

щод.

6478

дизель

чернівці - вижниця

 —

20.55

щод.

6470

дизель

коломия  - чернівці

22.47

 —

щод.

 

Курсы НБУ на сегодня


Опитування
Затримання чиновників і політиків це:

Репресії
Боротьба з корупцією
Помста
Дурість
Залякування інших


Вхід на сайт

Головна сторінка  | Зворотній зв'язок
© 2010 - 2011 Молодий Буковинець